با سلام و احترام؛به اطلاع مشتريان گرامي مي رساند فروش آنلاين محصولات فروشگاه تا اطلاع ثانوي مقدور نمي باشد.

امروز: چهار شنبه ۷ اسفند 1398
قوانین و مقررات
  1. بدینوسیله به اطلاع کلیه مشتریان گرامی این فروشگاه می رساند نظر به اینکه قیمت کلیه اجناس فروشگاه بر اساس قیمت های اعلامی از سوی شرکت فرين نگار آسيا تنها نماینده اصلی محصولات ChoiceMMed می باشد لذا در صورت تغییرات قیمت از طرف شرکت  فوق این فروشگاه نیز تابع قوانین بوده و خریداران می بایست در صورت همزمان شدن خریدشان در زمانهای تغییر قیمت محصولات مبلغ ما به التفاوت قیمت پرداخت شده و قیمت جدید را به حساب فروشگاه واریز نمایند همچنین در صورت انصراف وجه پرداخت شده از طرف متقاضیان حد اکثر ظرف مدت 24 ساعت از طرف فروشگاه به حسابشان واریز خواهد گردید.
  2. اطلاعات موجود در سايت از منابع معتبر و مرتبط و نيز شركت هاي سازنده محصولات جمع آوري و در سايت قرار داده شده است . ممکن است اطلاعات مربوط به محصولات و سرويس های موجود يا ارائه شده در سايت در مواردي غير دقيق يا دارای خطاهای نگارشی باشد.که این سایت  مسئوليتي را در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد داشت.
  3. كاربران باید هنگام سفارش كالا و کالاهای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.
  4. شما به ما اطمينان می دهيد که از اين سايت برای رسيدن به مقاصدی که بر خلاف قوانين فروشگاه و قوانین جاری خدمات الکترونیکی جمهوری اسلامی ایران می باشد استفاده نخواهيد کرد. شما از سايت به گونه ای استفاده نخواهيد کرد که باعث آسيب، از کار انداختن يا معيوب ساختن وب سايت شود. همچنين شما مجاز به دسترسی يا تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتويات يا ورودي هايی که تعمدا و به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته يا از طريق صفحات سايت ارائه نشده اند نيستيد.
  5. فروشگاه ebMed به اطلاعات مخفى يا خصوصی اشخاصى كه از خدمات سايت استفاده مي كنند، احترام گذاشته و از آن محافظت مي كند. متعهد می شود در حد توان از حريم شخصی شما دفاع کند و در اين راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نياز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سايت نمايد. وب سايت  ebMed اقدام به دريافت اطلاعاتی می کند که هنگام ارسال سفارش خريد كالاها، بر مبناي آن بتوان سفارش را در اسرع وقت و با هماهنگي قبلي تحويل دهد .
  6. تنها مرجع رسمی مورد تاييد ما برای ارتباط با شما، پايگاه رسمی اين سايت يعنی  www.ebmed.ir و همچنین شماره اعلام شده در وب سایت فروشگاه و آ درس ایمیل فروشگاه : info@ ebmed.ir   می باشدو ما به هیچ عنوان دیگر با شما تماس بر قرار نخواهیم کرد. فروشگاه  ebMed هيچ گونه سايت اينترنتی يا آدرسی غير از آدرس ذکر شده بالا همچنين، هيچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اينترنتی همچون Yahoo Messenger يا MSN Messenger و غيره ندارد و هيچگاه با اين روش ها با شما تماس نمی گيرد.
  7. خدمات،اطلاعات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما مشتریان گرامی عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد.
  8. روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.فروشگاه   ebMed همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند. فروشگاه  مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه محفوظ است.
  9. فروشگاه  ebMed همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات،ارسال آن توسط توسط هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر(پیک بادپا) و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه  ebMed تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند. همچنین مشتریان گرامی می بایست پس از بررسی کالای سفارش شده در محل نسبت به تایید رسید توسط پیک اقدام نمایند.بدیهی است پس از تایید مشتری مبنی بر دریافت کالا کلیه اجناس تابع خدمات پشتیبانی ارائه شده توسط شرکت گارانتی آن محصول بوده و این فروشگاه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.